DOMESTIC BRANCHES

   
Giurgiu Branch
Mr. Grigore Marcu, Branch Manager
Str. Gloriei nr. 3
Cod Postal 8375
Tel.: 0040/246/230.590; 231.315
Fax: 0040/246/230.590; 231.315
E-mail: office@giurgiu.romtrans.ro

Our domestic branches

Customs broker
Storage and warehousing, including in Giurgiu Free Zone

RUSSE ( Bulgaria )
Incinta Statiei CFR Russe
Tel : 0723-557.449
E-mail: office@giurgiu.romtrans.ro

GIURGIU AUTOSTRADA
Incinta Vamii Giurgiu Autostrada,DN5,km 63
jud. Giurgiu
Tel : 0246-231.436 ; Fax : 0246-231.436
E-mail: autostrada@giurgiu.romtrans.ro

OLTENITA
Port Oltenita , Cladirea Vamii
Oltenita, cod postal 915400
Tel / Fax:0242-515.362
E-mail: oltenita@giurgiu.romtrans.ro

CALARASI
Str.Prelungirea Sloboziei, nr.43,
incinta vamii Calarasi, loc. Calarasi
Jud. Calarasi, cod postal 910022
Tel / Fax: 0242-318.987
E-mail: calarasi@giurgiu.romtrans.ro

TURNU MAGURELE
Str. Strandului , bl.12, sc.B, ap.20,
loc Turnu Magurele
Jud. Teleorman, cod postal 145200
Tel / Fax: 0247-416.826
E-mail: magurele@giurgiu.romtrans.ro

CORABIA
Str. Trecerea Dunarii nr. 46 B,
Jud. Olt, cod postal 235300
Tel / Fax: 0249-563.725
E-mail: corabia@giurgiu.romtrans.ro

ALEXANDRIA
Str. Dunarii nr.1, Alexandria
Jud. Teleorman, cod postal 140002
Tel / Fax: 0247-321.643
E-mail: alexandria@giurgiu.romtrans.ro

ZONA LIBERA GIURGIU
Incinta Zonei Libere Giurgiu,
Str. Portului nr.1, cod postal 080013
Tel / Fax: 0246-213.798

OSTROV
Incinta Vamii OSTROV
Tel / Fax: 0242-318.790
E-mail: calarasi@giurgiu.romtrans.ro

ZIMNICEA
Str. Portului nr.1; ZIMNICEA; Jud TELEORMAN;
Incinta Portului Zimnicea
Tel / Fax: 0247-367.154
E-mail: zimnicea@giurgiu.romtrans.ro